Acun Ilıcalı’nın ilk eşi Seda Başbuğ, güzelliğiyle görenleri büyüledi! “Hepsini cebinden çıkarıyor”

MaazAhmad
MaazAhmad
2 Min Read

Seda Başbuğ, 1988-1993 yılları arasında Acun Ilıcalı ile evlendi. Bu evlilikten bir kızı olan Başbuğ, son zamanlarda sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor. Kızı Banu ve torunu Begüm ile fotoğraflarını paylaşan Başbuğ’un güzelliği takipçileri tarafından yorumlanıyor.

Acun Ilıcalı’dan boşandıktan sonra bir süre TV8’de çalışmaya devam eden Başbuğ, bir süredir sosyal medyadan oldukça uzaktı. Anaokulunu kurduktan sonra TV8’den ayrılan Başbuğ, 2019 yılında iş adamı Orhun Yazıcı ile dünyaevine girdi.

“BUNDAN SONRA SEDA’DAN AYRILDIM”

Acun Ilıcalı, anne ve babasını kaybettikten sonra kazadan sağ kurtulan kızı Banu’ya ‘mucize bebek’ lakabını verdi. O dönemde çok zor günler geçiren Ilıcalı, uzun bir bunalım döneminin ardından ilk eşi Seda Başbuğ’dan ayrılma kararı aldığını şu sözlerle anlattı:

“Dünyada bundan daha büyük bir acı olamaz. Öyle bir acıydı ki kızım yaşıyor diye sevinemedim bile. Yaşadığım bunalım sonucunda eşim Seda’dan ayrıldım. Ailemi bir trafik kazasında kaybettim ve ardından ilk eşimden boşandım ve ipleri tamamen kopardım…”

GÜZELLİĞİYLE GÜNDEM OLDU

Yıllar sonra kızı Banu’nun düğününde boy gösteren Seda Başbuğ, hem güzelliği hem de zarafeti ile adından söz ettirdi.

Acun Ilıcalı’nın eski eşini düğünde görenler, Seda Başbuğ ve kızı Banu’nun pozlarına “Kardeş gibiler”, “Seda Hanım abla gibi” yorumlarını yaptı.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
O trafik kazasının üzerinden 10 yıl geçti! Survivor Aleyna Kalaycıoğlu dava sonrası paylaştı! “Artık susmayacağım”
Konya’da yaşananlara sert tepki! “Erkek müritlerine eziyet eden…”
Sex/Life’ı izlediğinde kendisi hakkında nasıl bir analiz yaptığını görün

Daha Fazla Eğlence Haberi Okuyun

Haber kaynağı

Share this Article
Leave a comment