Bir an için bunun bir sihir gösterisi olduğunu unuttu! Karısının yanına yaklaşınca çılgına döndü… Sahneye atlayıp tekme tokat attı.

MaazAhmad
MaazAhmad
1 Min Read

Avustralyalı sihirbaz Murphy, gemide sihir gösterisi sırasında saldırıya uğradığı anları TikTok hesabından paylaştı. Seyirciler arasından seçilen bir kadınla sihirbazlık numarasını yapmaya çalışırken gönüllü kadının kocası sahneye atladı. Öfkeli adam sihirbaza doğru hamle yaptı ve onu sahnede dövmeye başladı. Kadının kocasını durdurmak için yaptığı hamle yeterli olmadı.

TEPKİLERİN ODAĞINA YERLEŞTİRİLMİŞTİR

Kalabalığın olaya tepki göstermesi üzerine öfkeli koca, eşini de yanına alarak salondan ayrıldı. Olayın ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Murphy, “Eşi gösteri sırasında gerçekten çok eğleniyordu. Dans etmemize izin verdi ve gerçekten gülüyordu. Aldığım darbelerden sonra fiziksel olarak zorlandım. Her yerim morarmıştı.Ben oldukça sarsıldım.Başkalarının eğlenme hakkını çalması üzücü” dedi.

Etkinliğin TikTok’ta paylaşılmasının ardından kullanıcıların büyük bir kısmı Murphy’yi destekleyen yorumlarda birleşti. 7 Haber’de yer alan habere göre olay kapsamında soruşturma başlatıldı.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Amerika’da ‘Mertcan’ alarmı! her yerde aranan
Sınır tanımıyordu! Çıplak halde denize girdiği anları paylaştığında…
“Görünüşüm donmuş” gibi davrandığında…

Daha Fazla Eğlence Haberi Okuyun

Haber kaynağı

Share this Article
Leave a comment