Güldür Güldür’ün Mehtap’ı Meltem Yılmazkaya, müzisyen nişanlısıyla dünyaevine girdi.

MaazAhmad
MaazAhmad
2 Min Read

Ali Sunal, Alper Kul, Aziz Aslan, Doğa Rutkay, Açelya Toplaoğlu gibi isimlerle Güldür Güldür Show’da yer alan Meltem Yılmazkaya, özel hayatıyla gündem oldu. Oyunculuğunun yanı sıra sesiyle de alkış toplayan Yılmazkaya, müzisyen sevgilisi Kadir Doğan ile dünya evine girdi.

DÜĞÜNDEN PAYLAŞ

30 Ocak’ta nişanlanan çift, hayatlarını sade bir törenle birleştirdiklerini açıkladı. Oyuncu Meltem Kaya, düğün fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı. Hayatının en mutlu gününün en güzel anlarını sevenleriyle paylaşan Kaya’nın üzerine düşen not da duygulandırdı.

“KOLAY OLMAYAN BİR ZAMANI BİRLEŞTİRDİK”

Gösterişten uzak sade gelinliğiyle dikkat çeken Meltem Kaya, şu notu düştü; “Kocaman büyük cümleler kuramadığım bir hayatın büyük sürprizlerine. Bir evin çatısı altında büyümeye karar verdik. Kolay olmadı iki farklı insanın ortak “evet”i, cüret ettik. Bir süre önce Zor bir döneme denk geldik ne yüzümüz ne de yüzümüz eğlenmekten kendini alamadı yüreğimiz Sarıldığımızda yaralar tabi ki sarılıyoruz arkadaşlarla şarkılar ve danslar eşliğinde. seven ve her kalbe güzellik istemeyen, bir dileğimiz vardı, dostlar gelsin arabana 🙂 Ya sen canım, yol uzun, duygu çok, iyi kötü hep bir arada işte! Kaybettiğim İnancım, Büyük Bir Sabırla ve Emekle Örülmüş En Çok Güldüğüm, Saatlerce Konuştuğum, Bazen Hayata Küfür Ettiğim, Evdeki Tüm Anlarımı Makyajsız, Bazen Yüzsüzce Yakaladığım, Seni, Bizi Seviyorum. .”

Daha Fazla Eğlence Haberi Okuyun

Haber kaynağı

Share this Article
Leave a comment