Heartbreak’e yeni katılmıştı! Mehmet Aslantuğ ayrılma kararını açıkladı

MaazAhmad
MaazAhmad
3 Min Read

TRT1’de Salı akşamları yayınlanan Gold Film imzalı Yürek Çıkmazı dizisinde bomba gibi bir ayrılık yaşanıyor. Dizide İrem Helvacıoğlu’nun canlandırdığı avukat Zeynep’in babası Ali Fuat rolünü oynayan Mehmet Aslantuğ diziden ayrıldığını açıkladı.

Bir İstanbul Masalı, Sıcak Saatler, Hanımın Çiftliği, Biraderin Çocukları gibi birçok başarılı yapımda yer alan Aslantuğ, ayrılma kararıyla ilgili sosyal medyadan bir açıklama yaptı.

Aslantuğ, paylaşımında öncelikle oğlu Can Aslantuğ’a seslendi. Açıklamasına “KAPTANIN KAYIT DEFTERİNE / Can ASLANTUĞ’a” diyerek başlayan Mehmet Aslantuğ, “Bazı anlar bu gece olduğu gibi kaydedilmeli!” sözlerine dikkat.

‘BUGÜN BEKLİYORUM’

Aslantuğ, “1993/Yalancı’dan sonra 30 yıl içinde yer aldığım Yürek Çıkmazı’nda son sahnelerimi çektim ve bu akşam vedalaştım” diyen Aslantuğ, 35 yıldır TRT ekranlarında olan “İz Peşinde” dizisinin jeneriklerini paylaştı. önce ve kendisinin de yer aldığı ve şunları söylediği: sözler not edildi:

“Can ASLANTUĞ’a”
oğul,
Üniversite hayırlısıyla bitiyor. Oyunculukta heyecan büyüdüğü için “TRANSFER KİTABI” tanıklığında birkaç cümle kurmak istiyorum. Tıpkı bu gece olduğu gibi, bazı anlar kaydedilmeye değer!

Kredisini paylaştığım dizi yayına gireli 35 yıl oldu. Adı “İz Arayışı”…

“Belene, Ağaların Düğünü, Kopuk Tim, Vurgu, Karayar Köprüsü, Kapıları Açmak, Yalancı” gibi aynı çatı altında yaptığımız diğer projelerden sadece bir tanesidir.

35mm vurdu. Türkiye’nin ilk en uzun dizisi. Meslek hayatımın özel yönetmenlerinden Hüseyin Karakaş ile çalıştık. Seni saygı ve rahmetle anıyorum.

Bugün, 35 yıl sonra, doğrudan doğruya ses vermeye çalışıyoruz; O kurumları kendine bağlayarak siyasi tavrının kendi malı olduğuna inananlar, yarın o koltuklara başkaları oturduğunda sesimizin aynı vicdanla yankılanacağını bilseler de; Bizim gerçeklerden ilham alan, sorgulayan, sorgulayan tavrımızdan rahatsız olabilirler ve “Böyleyse bizimle çalışamazlar” diye kibir içinde olabilirler.

1993/Yalancı’dan 30 yıl sonra dahil olduğum Kalbin Sonu’nda bu akşam son sahnelerimi çektim ve vedalaştım.

Çünkü biz Hakk’ın yoldaşlarıyız; Korkan, darılan ya da kızan birine teslim edilecek bir kalple büyümedik. Kesinlikle gideceğiz. Görevimizi hakkıyla yapmaya ve türkülerimizi duygu ile söylemeye devam ederek…

Babanın desteklediği, umutla seyahat eden bir ülke yoktu. Yedek pasaportu yoktu. Bunu hiç hayal bile etmemişti.

‘AH YÜRÜRLÜ GÜZEL OĞLUM’

Meslek hayatınızda bu tür beklentilerle sınava girdiğinizde; Bir an bile düşünme, haktan vazgeçme, senin için iyi olan, halkın için sorunsa, aklını asla ikiletme!

Çalışma hayatınız bunu diğer ülkelere dayatsa da; Derdin de gönlün de memleketinde olsun. Bu mühürlenmiş hissi yok sayarak gitmeyin!

Umutsuzluk bir hastalıktır evlat. Hiçbir şeye çaresiz değilsin, çözüm sensin. senin geleceğin; aydınlık, müreffeh, şerefli ve mübarek”

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Süper minisini giydi ve dekoltesinin her detayını paylaştı.
Tepki geldi! “Geçmiş cinsel hayatı…”
Sütyensiz giydiği tulumunun önünü açtı! Yer alev aldı

Daha Fazla Eğlence Haberi Okuyun

Haber kaynağı

Share this Article
Leave a comment