Kız dizisi neden bitti? O Kız oyuncuları ve konusu…

MaazAhmad
MaazAhmad
1 Min Read

O KIZ SORUNU

Zeynep, binlerce genç kız gibi bir sosyal medya fenomenidir ve yoksul hayatından kurtulmanın hayalini kurmaktadır. Ama bunun için çabalarken bir yandan da babasına “annelik” yapmaktadır. Çünkü 45 yaşındaki uzun bir adam, 5 yaşındaki birinin duygu ve zekasına sahip. Kadir elindeki oyuncak arabası, yaptığı çocukça şakalar ve barışmalarıyla tam bir çocuk adamdır. Annesinin rahminde boynuna dolanan ipe kurban gitti. Kadir, sadece anne babasına değil, çocuklarına da “Sınav” olarak dünyaya geldi. Dedesi Zeynep’e öyle demişti.

Zeynep’in hayalleri büyüktür ve teyzesinin evinde yaşadığı sığınaktan, kuzenlerinin yanına sığamadığı güvenlik odasındaki yatağından, onları affettirip teyzesini ezen amcasından kurtulmak ister. teyzesinin kızgın yorgunluğu, imkansızlığı ve parasızlığı.

İstediği hayatı yaşayan sosyetik fenomen Ozan, her hafta evine temizlikçi olarak gider. Zeynep bir gün o evde bir iş kadını olan Sitare ile tanışır. Sitare ise onlarca sosyal medya fenomenini yöneten menajerlik ajansının sahibidir. Ve Ozan’ın gizli sevgilisi…

Daha Fazla Eğlence Haberi Okuyun

Haber kaynağı

Share this Article
Leave a comment