Oscar ödüllü yönetmen Quentin Tarantino son filmi için hazırlıklara başladı

MaazAhmad
MaazAhmad
1 Min Read

Ucuz Roman, Piçler Çetesi, Bir Zamanlar… Hollywood’da Reservoir Dogs, Kill Bill gibi önemli yapımların yaratıcısıdır. Quentin Tarantino, yönetmen koltuğuna son kez oturuyor. The Hollywood Reporter’ın haberine göre yönetmen onuncu ve son filminin hazırlıklarına başladı. “Film Eleştirmeni” (Film Critic) adını taşıyacak filmin hazırlıklarına başladı.

Önümüzdeki sonbaharda çekimlerine başlanması planlanan filmin 1970’lerin Los Angeles’ında geçmesi planlanıyor. 59 yaşındaki yönetmenin efsane filmi “Bill i öldür” mesela bu filmin bir kadın kahramanı olacak.

Film hakkında yeterli bilgi bulunmasa da “Film Eleştirmeni” tüm zamanların en ünlü film eleştirmenlerinden biridir. Pauline KaelHayatı hakkında konuşması bekleniyor. Filmin yapımcılığını hangi şirketin üstleneceği henüz belli değil. yönetmenin Bir Zamanlar… Hollywood’da Filmin yapımcılığını üstlenen Sony ile görüşmelerin sürdüğü biliniyor.

Öte yandan Tarantino, “Aslında son filmim olarak Reservoir Dogs’un yeniden çevrimini yapmayı düşündüm. Muhtemelen bunu yapmayacağım ama düşündüm.”

Daha Fazla Eğlence Haberi Okuyun

Haber kaynağı

Share this Article
Leave a comment