Tems, Oscar’ın en çok alay edilen elbisesini anlattı

MaazAhmad
MaazAhmad
2 Min Read
 • 1

  Yılın en büyük ödül töreni Oscar Ödülleri gecenin yankıları hala devam ediyor. Törenin en ilginç kıyafetlerinden birini giyen Nijeryalı şarkıcı Temlerkıyafetiyle konuşulmaya devam ediyor.

  Tems adıyla tanınan 27 yaşındaki Temilade Openiyi, Rihannaile ilgili Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda film için ve En İyi Orijinal Şarkı dalında Oscar’a aday gösterildi. “Beni kaldır” Şarkının yazılmasına yardım eden kişi olarak Oscar töreninde yer aldı.


 • 2

  Tems bu yıl şampanya kırmızı halısında kaldıraç modası İmzalı beyaz elbisesiyle geldi.

  Geniş başlığıyla hemen göze çarpan elbise, Tems’in seyirciler arasında oturmasıyla sosyal medyanın en çok gülünç kıyafetlerinden biri haline geldi.
 • 3

  Tems’in arkasında oturan seyircilerin sahneyi görememesi sosyal medyada bol bol şaka konusu oldu.


 • 4

  Pazar gecesinden beri konuşulan ve alay konusu olan elbisesiyle ilgili Harper’s Bazaar’a konuşan Tems, elbisesini “sıra dışı” olarak nitelendirdi.
 • 5

  “ELBİSE ‘BURADAYIM’ DİYOR”

  “İki yıl önce olsaydı bu elbiseye ‘Hayır’ derdim. Ama bu benim ilk Oscar’ımdı ve ‘Her şeyi yaparım’ dedim. Gerçekten günü en iyi şekilde değerlendirmek istedim” dedi Tems. “Bu elbise ‘Evet, evet, buradayım’ diyor” dedi.


 • 6

  “TEMS DIŞINDA KİMSE ELBİSE GİYEMEZ”

  Tems’in stilistleri Dunsin Wright“Bu yılın başında Tems bana yeni bir dönemin başladığını söyledi. Aklımda Oscar için mükemmel bir kıyafet düşündüm. Oldukça zarif ama güçlü hissettiren ve havalı görünmesini sağlayan bir kıyafet istedik. Lever Couture’un Tokyo moda şovundaydım ve onlarla çalışmak istiyordum. Elbise vurguluydu. “O da bir seçenekti ama emindim ki bu elbiseyi biri giyecekse Tems olmalı. Çok zarif ve özgüvenli. Her parçasını kendi yapıyor” dedi.

 • Daha Fazla Eğlence Haberi Okuyun

  Haber kaynağı

  Share this Article
  Leave a comment