Başkanlar Başakşehir’e fayda sağlamadı

MaazAhmad
MaazAhmad
2 Min Read

Karşılaşma öncesinde TFF Başkan Yardımcısı Yusuf Günay’ın yanı sıra İstanbul Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma, Kasımpaşa Başkanı Fatih Saraç, İstanbulspor Başkanı Ecmel Faik Sarıalioğlu ve Giresunspor Başkanı Nahid Ramazan Yamak . basın karşısına çıktı.
“3 MAÇ ÇOK ​​ÖNEMLİ”
Birinci olarak söz alan Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, hedeflerinin Gent karşısında kazanarak ülke skoruna katkı sağlamak olduğunu belirterek, “Bugün hep birlikte maçı izleyelim, ‘Birimiz birimiz hepimiz için’ sloganıyla ülke skoru için sahaya çıkacağız. Geldikleri için tüm başkanlarıma teşekkür ediyorum. Yüzyılın depremini yaşadık, acımız dinmiyor” çok taze.Bu nedenle zor zamanlarda beraberliği sağlıyoruz.Bugün de önemli yansımalar olacaktır.Bugün ve yarınki 3 maç ülke skoru için çok önemli.Şu anda 12. Sıradayız ve 10. Sıraya çıkarsak ,Şampiyon takımımız direk Şampiyonlar Ligi’ne gidecek.Bu nedenle bu maç milli maç havasında olacak.Fenerbahçe,Galatasaray,Beşiktaş dahil tüm takımların taraftarlarına teşekkür etmek istiyorum.Şu anda taraftarımız var. Bu maçlardan güzel sonuçlar alacağımıza ve ülke skoruna katkı sağlayacağımıza inanıyorum.Biz oyunumuzu oynuyoruz 9 yıllık bir kulübüz.Bizim için de ayrı bir anlamı var. inşallah burada önemli bir başarı yakalar ve ülke puanını alırız. azarlama TFF başkanımız FIFA’nın programında olduğu için katılamadı. Tüm başkanlarıma sonsuz minnettarım. dedi.

DURSUN ÖZBEK: BAŞAKŞEHİR’İN YANINDAYIZ
Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Göksel Gümüşdağ’a daveti için teşekkür etti, “Yaşadığımız felaketten sonra bütün kulüpler bir araya geldi. Biz burada Başakşehir’in yanındayız. İki hedefimiz var. Biri Başakşehir’in kupada başarılı olması ve ülke skoruna katkı sağlaması. İkincisi de toplanan yardımlar. afetin yaralarını sarmak için yaptığımız faaliyetler depremzedelerimize ulaşmaktır. Başakşehir ve Göksel Başkan’a başarılar diliyorum” dedi.
Açıklamaların ardından başkanlar hep birlikte tribünde yerlerini alarak maçı izledi.

Daha Fazla Spor Haberleri

Haber kaynağı

Share this Article
Leave a comment