Süper Lig’de Sergen Yalçın sürprizi! Herkes Trabzonspor dedi ama… İnanılmaz ters korner

MaazAhmad
MaazAhmad
2 Min Read

www.aksam.com.tr

Sergen Yalçın’da sürpriz bir gelişme yaşandı. Trabzonspor’un radarına girdiği iddia edilen başarılı teknik direktör için bambaşka bir ihtimal doğdu. Trabzonspor’un resmi temas kurmadığı Sergen Yalçın, iddiaların aksine başka bir Süper Lig takımıyla sözleşme imzalayabilir. Detaylar burada…

Sergen Yalçın, antrenörlük kariyerinde yeni bir sayfa açıyor. Beşiktaş’tan ayrıldıktan sonra hiçbir takımla anlaşmayan başarılı teknik adama Trabzonspor adı verildi. Bordo-Mavililer’in resmi bir girişimde bulunmadığı Sergen Yalçın için bir sürpriz seçenek daha ortaya çıktı.

SERGEN YALÇIN İLE RESMİ TEMAS YOKTUR

Trabzonspor’un Avcı’nın ardından Sergen Yalçın’ı kadrosuna katmak istediği iddia edildi. Sergen Yalçın’ın da göreve hazır olduğu ve resmi teklif gelmesi halinde değerlendireceği belirtildi. Ancak Bordo-Mavililer’in başarılı hoca için herhangi bir resmi adım atmadığı belirtildi.

SERGEN YALÇIN İÇİN YENİ BİR FIRSAT DOĞDU

Beşiktaş’ın ardından birçok takımdan teklif alan ancak bunları sık sık mercek altına alan Sergen Yalçın için yeni bir ihtimal doğdu. Rıza Çalımbay ile sezon sonunda yollarını ayıracak olan Sivasspor’un adaylarından birinin de Sergen Yalçın olduğu ortaya çıktı.

SEZON SONUNA KADAR BİR TAKIMLA ANLAŞMAZSA…

Sivasspor yönetimi şimdiden teknik direktör adaylarını belirlemeye başlarken, bu isimlerden biri de Sergen Yalçın oldu. Daha önce Sivasspor’u çalıştıran başarılı teknik direktör, sezon sonuna kadar bir takımla anlaşmaz ise Yiğidolar’ın en büyük adaylarından biri olacak.

BİR ADAY DAHA VAR

Sergen Yalçın’ın yanı sıra Sivasspor’un bir diğer adayı da İsmail Kartal. Kırmızı-Beyazlı yönetim, Rıza Çalımbay’ın ayrılmasının ardından her iki teknik adamla da resmi temaslara başlayacak.

www.aksam.com.tr

Daha Fazla Spor Haberleri

Haber kaynağı

Share this Article
Leave a comment