TRABZONSPOR HABER – Ahmet Ağaoğlu’ndan Açıklama! Başkanlığa aday olacak mı?

MaazAhmad
MaazAhmad
2 Min Read

Trabzonspor’dan son dakika haberi: Olağanüstü Seçimle Genel Kurul kararı alan Trabzonspor’da geçtiğimiz günlerde istifa eden Başkan Ahmet Ağaoğlu, seçimlerde bir daha aday olmayacağını açıkladı. (TS spor haberleri)

Trabzonspor’da kulüp başkanlığı görevinden istifa eden Ahmet Ağaoğlu, ay sonunda yapılacak olağanüstü genel kurulda aday olup olmayacağına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Yaptığı açıklamalarda bordo-mavili camiasına seslenen Ağaoğlu, şunları söyledi: “Yapmış olduğunuz çağrılar ve verdiğiniz destekler için bir kez daha çok teşekkür etmek istiyorum ancak olağanüstü genel kurulda tekrar aday olmamın mümkün olmadığını üzülerek belirtmek isterim. bu gerçekleşecek.” söz konusu.

“Değerli Trabzonsporlular, geçtiğimiz günlerde Trabzonspor yönetim kurulunun olağanüstü seçim kararı aldığını ve bu kararın ardından başkanlıktan istifa ettiğimi kamuoyu ile paylaşmıştım.” Ağaoğlu, “Görevime devam etmem noktasında gerek telefon gerekse sosyal medya aracılığıyla bana destek olan herkese şükranlarımı sunuyorum. Görev yaptığım 5 yılda birlikte büyük başarılara imza attık. 4 kupa kazandık en büyük hissedarı sizlersiniz. Camiamıza yaşattığınız bu büyük mutluluk için siz büyük Trabzonspor taraftarlarına bir kez daha şükranlarımı sunuyorum.” açıklamalarda bulundu.

Ağaoğlu, taraftarlara yeniden seçim çağrısı yaptıkları için teşekkür etti. “Vermiş olduğunuz destek için bir kez daha çok teşekkür etmek istiyorum ancak yapılacak olağanüstü genel kurulda tekrar aday olmamın mümkün olmadığını üzülerek belirtmek isterim. Bu kararı anlayışla kabul edeceğiniz düşüncesiyle hepinize bir kez daha en kalbi teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.Sonuna kadar unutmayacağım, Allah hepinizden razı olsun, haklarınızı helal eylesin.” değerlendirmesini yaptı.

Daha Fazla Spor Haberleri

Haber kaynağı

Share this Article
Leave a comment